fbpx

sąlygos ir taisyklės

Tą pačią dieną gėles / puokštės pristatome, jeigu užsakymas yra suformuojamas iki 17val.

Gėles nemokamai pristatome tik Kaune ir Alytuje.

Gėlių užsakymas gali būti laiku nepristatytas dėl neteisingai pateiktų gavėjo kontaktinių detalių, neteisingo telefono numerio ar adreso. Tokiu atveju susisiekiame su užsakovu elektroniniu paštu ar telefonu. Taip pat negalime garantuoti tikslaus pristatymo laiko šventinėmis dienomis, tokiomis kaip Motinos diena, Šv. Valentino diena, Moters diena, Kalėdos, Tėvo diena.


 Kad gėlių kurjeriui būtų lengviau įvykdyti Jūsų gėlių užsakymą, pateikite kiek įmanoma daugiau informacijos ( papildomą tel. numerį, darbo laiką, laiptinės durų kodą, viešbučio kambario numerį, ligoninės palatą bei skyrių ir panašiai). Jeigu gavėjo nepavyksta rasti nurodytu adresu ir telefonu yra nepasiekiamas, skambiname gėlių užsakovui ir deriname tolimesnius veiksmus.


  Gėlių pristatymas yra nemokamas, bet jeigu dėl neteisingai pateiktos gėlių pristatymo informacijos gėlių kurjeriui nepavyktų įteikti gėlių ir reikėtų vykti dar kartą, galime prašyti  užsakovo sumokėti už pristatymą papildomai.

Pasiliekame teisę keisti gėles arba gėlių rūšis, jeigu gėlių teikimo dieną jas gauname nekokybiškas arba netinkamas įteikimui.